Vyber si svojí skupinu!

Časté otázky

Zboží nemá správnou velikost, potřebuji větší - menší.

Pokud jste si zboží objednali přes internet a nesedí Vám, stačí ho zabalit a odeslat na naši adresu - STEEL BOOTS & ROCK FASHION SHOP, Rybalkova 296/7, 101 00 Praha 10 se stručným popisem problému. Jakmile k nám balík dojde, odešleme Vám obratem požadovanou velikost.

Z jakého je zboží materiálu?

U každého produktu najdete krátký popis obsahující základní údaje, včetně použitého materiálu.

Jak zjistím velikost zboží?

Každý produkt je doplněn tabulkou dostupných velikostí, kterou najdete v popisu zboží.

Právě jsem provedl objednávku. Kdy můžu očekávat zboží?

Převážně odesíláme zboží formou balíku do ruky Českou poštou. Doba doručení je maximálně tři pracovní dny (samozřejmě se může stát, že Vámi požadované zboží nebude momentálně skladem. V tom případě Vás kontaktujeme buď telefonicky, nebo emailem o možném termínu dodání.). Více informací viz. doručení zboží.

Jaká je záruční lhůta na Vaše zboží?

Podle regulí EU je záruka na veškeré zboží 24 měsíců od data zakoupení. Nesprávné používání, špatné ošetřování, či jiné nevhodné zacházení se zbožím nelze uznat jako reklamaci. Více viz. reklamace.

Bude mne chodit nevyžádaná pošta pokud se zaregistruji? Budou mé údaje v bezpečí?

Žádnou nevyžádanou poštu neodesíláme. Veškeré informace, které uvedete jsou určené pouze pro komunikaci s Vámi, odesílání zásilek nebo vytvoření daňového dokladu. Neposkytujeme je žádné třetí osobě. Všechna data jsou bezpečně uložena a vztahuje se na ně zákon o ochraně osobních dat.

Jak se dostanu do vaší pražské prodejny?

Městskou hromadnou dopravou je nejlepší využít METRO A stanice Náměstí Míru. Odsud buď pěšky Francouzskou ulicí, nebo jednu stanici tramvají zastávka Jana Masaryka. Poté zahnete do boční ulice Máchova a již po pár metrech uvidíte naši prodejnu STEEL BOOTS & ROCK FASHION SHOP, Rybalkova 296/7.
Autem pohodlně zaparkujete na malém náměstíčku u prodejny, kde lze parkovat na bez zónovém placeném stání. Příjezd je z Francouzské ulice.