Vyber si svojí skupinu!

VÝMĚNA ŠPATNĚ ZVOLENÝCH VÁNOČNÍCH DÁRKŮ

01.12. 2017

Nevhodný dárek? Špatný výběr velikosti? U nás nemusíte mít obavy ze špatně zvolené velikosti zakoupené obuvi, nebo textilu. Vše čím obdarujete své blízké pod stromeček lze vyměnit za jinou velikost až do 15.1.2018! Jedinou podmínkou je, že zboží musí být ve 100% stavu, nové nenošené, pouze 1x vyzkoušené.

Podmínky výměny zboží do 15.1.2018
I. Zboží určené pro výměnu musí být zakoupeno od 27.11.2017 do 22.12.2017. Zboží lze vyměnit pouze do 15.01.2018. Při výměně zboží formou poštovní služby, nebo přepravní služby rozhoduje den dodání - převzetí v naší pražské centrále. Zboží musí být navráceno na výměnu včetně nákupního dokladu.
II. Vyměnit lze pouze zboží, u kterého je jasným předmětem výměny chybně zvolená velikost. Výměny zboží z důvodu například jiných barevných odstínů nebo jiného modelu nejsou možné. Vyjímku tvoří pouze možná nabídka alternativní náhrady zboží ze strany prodejce.
III. Vyměnit lze pouze zboží zakoupené v kamenné prodejně STEEL BOOTS SHOP & ROCK FASHION, Rybalkova 296/7, Praha 2, nebo přes internetové obchody www.steelboots.cz a www.rockfashion.cz. Akce výměna zboží platí pouze pro českou republiku.
IV. Zboží lze vyměnit pouze za jiné zboží stejného typu. Zboží nelze vracet ani požadovat navrácení kupní ceny zboží. Využitím této akce ze strany zákazníka nedochází k odstoupení od kupní smlouvy zboží, která se řídí platnými zákony české republiky.
V. Vyměnit lze pouze zboží, které je v bezvadném stavu, tedy novém včetně obalu. Akceptováno je zboží zákazníkem jedenkrát odzkoušené pouze doma. Na výměnu nelze vzít zboží zkoušené vícekrát než jednou, zboží nošené či použité, zašpiněné, nebo jinak znehodnocené.
VI. V případě osobní výměny v pražské prodejně nevznikají žádné další náklady ani nejsou požadovány. V případě výměny zboží na dálku - tedy zasláním českou poštou, nebo přepravní službou nese zákazník náklady na dodání zboží k prodejci i náklady na zpětné dodání zboží od prodejce. Tedy v případě výměny zboží na dálku platí zákazník - kupující poplatek 140,-Kč prodejci formou dobírky za vyměněné zboží nebo online platbou či převodem na bankovní účet prodejce.
VII. Prodejce si vyhrazuje právo jakýkoliv jednotlivý případ výměny zboží zamítnout a to i bez uvedení důvodu.
VIII. Akce výměna zboží je akcí prodejce a nemusí se řídit částmi zákoníku české republiky. Zákazník - kupující si je vědom, že při využití této akce nemá žádný právní nárok na jakékoliv vymáhání náhrady od prodejce.


test