Vyber si svojí skupinu!

HORKÁ LETNÍ SLEVA 500 Kč!

27.08. 2018

Léto a festivaly jsou v plném proudu a i my Ti přinášíme HORKOU SLEVU 500 korun na jakýkoliv model bot na naší prodejně na Praze 2, Rybalkova ulice č.7, kousek od Náměstí Míru. Přijďte se sami přesvědčit a nakopněte tohle léto v nových botách!
Sleva se vztahuje na všechny skladové zásoby bot na prodejně Steel Boots & Rock Fashion Shop, Rybalkova 7/296, Praha 2. Sleva je uznána při osobním nákupu a je počítána z doporučených maloobchodních cen. Slevu nelze uplatnit na již zlevněné zboží, nebo kombinovat s jinou slevovou akcí. Sleva neplatí pro objednávky přes naše internetové obchody. Sleva je platná při osobním nákupu na prodejně a pro telefonické objednávky, kdy Vám náš pracovník ověří dostupnost žádaného modelu.
Akce Horká letní sleva 500 Kč platí na kamenné prodejně Steel Boots & Rock Fashion Shop, Rybalkova 7/296, Praha 2 od 7.8.2018 do vyprodání skladových zásob nebo do ukončení akce pořadatelem. Pořadatel – fi. Robert Melichar - Steel Boots & Rock Fashion Shop, IČ: 71679774 si vyhrazuje právo o dodatečném rozhodnutí o poskytnuté slevě a dále si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla akce včetně doby její platnosti či akci ukončit. Slevu nelze měnit za hotovost ani vymáhat soudní cestou.

> související odkaz


test