Vyber si svojí skupinu!

Rozdělení stylů Rock Fashion.

Na těchto stránkách www.rockfashion.cz se můžete v naší široké nabídce zboží snadněji orientovat podle několika různých filtrů a kategorií.

Nejdůležitějším rozdělením zboží je logické zvolení tří hlavních kategorií:
1) Rock Fashion Classic
2) Rock Fashion Gothic
3) Rock Fashion Extra


Co vlastně naleznete v jednotlivých kategoriích a proč vlastně to je takto děleno Vám vysvětlíme ihned:

ROCK FASHION CLASSIC
Rock Fashion – to je hlavně rocková móda všech stylů a když rocková móda tak samozřejmě všechny možné textilie s logem nebo albem Vaší oblíbené kapely nebo Vašeho oblíbeného interpreta. Takže v kategorii Rock Fashion Classic naleznete veškeré možné trička, mikiny, bundy, opasky, peněženky a mnoho dalšího s Vaší oblíbenou kapelou. Tedy je zde převážně zastoupen oficiální merchandising rockových kapel.
Ke klasice také samozřejmě patří „klasické“ těžké botky. V Rock Fashion Classic najdete ojedinělou oficiální nabídku firmy STEEL Shoes&Boots, se kterou náš portál rockfashion.cz úzce spolupracuje. Proto jsou zde botky STEELky za ty nejlepší možné ceny.
Za klasiku samozřejmě považujeme i kožené bundy typu křivák, kožené kalhoty, a další sortiment, který potěší správného rockera či rockeru.
Takže podtrženo sečteno – Rock Fashion CLASSIC je o rockové módě, tedy módě s potiskem kapel, kožené módě jako těžké botky, křiváky a kalhoty, a doplňků pro rockery.

ROCK FASHION GOTHIC
Gothic je určitě a bezesporu temnější styl než Classic. Proto Vás nesmí vylekat některé produkty v této kategorii. Občas to tu trochu smrdí hřbitovem, občas démonickou tématikou, ale hlavně tento styl povznáší prvky temné renesance a vampýrského stylu. Do kategorie Gothic řadíme i veškeré produkty s fantasy tématikou.
Tedy v kategorii Rock Fashion Gothic naleznete hlavně veškeré textilie (trička, mikiny) s motivy od výrobců jako Alchemy, Spiral a dalších originálních licencovaných firem. Na motivech nejčastěji jsou různé symboly a emblémy a také je zde zastoupen výjev smrti v různých podobách. V této kategorii dále naleznete i šperky jako různé prsteny, amulety a náramky, a dále třeba například i kosmetické doplňky pro správně temné šílence.
Rock Fashion GOTHIC znamená návrat do temných časů.

ROCK FASHION EXTRA
V této kategorii naleznete vše, co sice není móda, tedy na sebe to člověk moc nenacpe, ale jde to ruku v ruce s naším stylem.
Jsou zde zastoupeny artefakty jako např. nástěnné hodiny, hrnky a skleničky, popelníky a mnoho dalších k životy potřebných věcí.
Rock Fashion EXTRA je něco navíc – něco extra čím vždy dokážete překvapit.


Dalším důležitým faktorem, kterým si můžete vybrat Vámi zvolené zboží je výběr Vám ušitý zcela na míru – VYBER SI SVOJÍ SKUPINU!
Zde není nic jednoduššího, než se jedním klikem myši dostat na Vaší oblíbenou muziku. Po rozkliku se Vám objeví logo vybrané kapely, popis a historie kapely a samozřejmě produkty z naší nabídky, které jsou přímo spjaty s vybranou kapelou.
Tedy naše-Vaše stránky www.rockfashion.cz fungují i jako rocková encyklopedie! Chcete-li se dozvědět základní informace o zvolené kapele, stačí jen kliknout.

Doufáme, že rozdělení zboží které jsme zvolili Vám pomůže k jednoduché orientaci v naší nabídce. Samozřejmě budeme rádi za veškeré postřehy a náměty od Vás, které prosím směřujte e-mailem na info@rockfashion.cz.

zpět