Vyber si svojí skupinu!

Kalendář rockových a metalových akcí

Proběhlé akce Fotogalerie


zadat od -
zadat do -


METALFEST!!! TŘI DNY PLNÉ TÉ NEJLEPŠÍ SVĚTOVÉ METALOVÉ MUZIKY!

01.06. 2018
Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody - to je Metalfest! Metalfest Open Air oficiálně zveřejňuje kapely pro ročník 2018 a samozřejmě na něm nechybí ani headlineři! Na první pohled jistě spoustu lidí zaujmou podnadpisy pod hlavními dvěma kapelami Nightwish a Apocalyptica! Apocalyptica totiž přijde se svými písněmi z CD Apocalyptica Plays Metallica by Four Cellos, se kterou letos vyprodali dvě vystoupení v České republice, a to v Praze a ve Zlíně. Za zmínku také stojí návrat kapely Eluveitie, italští Lacuna Coil nebo kanadská drtička Kataklysm, která to především v Lochotínském amfiteatru umí roztočit. IX. ročník se uskuteční ve dnech 1. - 3. června 2018.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/MetalfestOpenAir/

SCORPIONS A JEJICH MONSTRÓZNÍ SVĚTOVÉ TURNÉ!

06.06. 2018
Do ČR se vrací německá skupina SCORPIONS! Scorpions jsou od roku 2010 na monstrózním světovém turné, které v červnu tohoto roku zavítá i do Ostravy, kde kapela představí největší hity své déle jak pět desetiletí trvající hudební kariéry.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/1573413576072223/ Další produkty

JUDAS PRIEST + SPECIÁLNÍ HOST MEGADETH!

12.06. 2018
Judas Priest, special guests: Megadeth. Judas Priest se v rámci aktuálního turné vrátí ještě jednou do ČR, společně s Megadeth se představí 12.6.2018 v plzeňské Home Monitoring Areně.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/378857502564283/ Další produkty

OSLAVTE VÝROČÍ S OZZY OSBOURNEM!

13.06. 2018
Ozzy Osbourne již vystupuje pět desetiletí a toto výročí oslaví světovým koncertním turné Farewell World Tour. To se nejspíš protáhne až do roku 2020 a bude zřejmě posledním, kterou tato rocková ikona podnikne. V Praze vystoupí 13. 6. 2018 - letiště Letňany. Special guests: The Hollywood Vampires, Jonathan Davis.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/306775729729130/ Další produkty

IRON MAIDEN PO DVOU LETECH ZPĚT V PRAZE!

20.06. 2018
Po nesmírně úspěšném celosvětovém turné v letech 2016-17 se IRON MAIDEN v roce 2018 opět vydají na turné se sérií evropských koncertů s názvem Legacy Of The Beast World Tour. Do ČR se Iron Maiden vrátí po dvou letech – představí se 20. 6.2018 na pražském letišti v Letňanech. Special guests: KILLSWITCH ENGAGE.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/713850542145364/ Další produkty

PEARL JAM PO ŠESTI LETECH OPĚT ZPĚT V PRAZE!

01.07. 2018
Letní evropské turné Pearl Jam zahrnuje i pražskou O2 arenu, kde se představí 1. července 2018. Do Prahy se kapela vrátí po šesti letech od své poslední koncertní návštěvy. 22. října 2015 Pearl Jam oslavili 25 let živého koncertování. Kapela, která vydala deset studiových alb, odehrála stovky jedinečných živých představení, které zaznamenala na oficiálních koncertních bootlegech, je i nadále uznávána kritikou i komerčně úspěšná - s více než 85 miliony alb prodaných po celém světě. V roce 2017 pak byli Pearl Jam uvedeni do Rock and Rollové síně slávy.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/110188996433313/ Další produkty

DEEP PURPLE PRODLUŽUJÍ SVÉ TURNÉ!

02.07. 2018
Deep Purple prodlužují své turné \"INFINITE\" LONG GOODBYE a míří do brněnské DRFG Areny 2.7.2018. Deep Purple, jedna z nejzásadnějších kapel všech dob, která byla v roce 2016 uvedena do Rock\'n\'rollové Síně slávy u nás naposledy vystoupila v květnu 2018, kdy nadchla fanoušky v pražské O2 aréně.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/782272028640950/ Další produkty

ROCK FOR PEOPLE!

04.07. 2018
Rock for People je jedním z nejoblíbenějších letních open-air festivalů v České republice. Od prvního ročníku v roce 1995 se festival konal v Českém Brodě a od roku 2007 se přestěhoval do nepoužívaných prostor na letišti v Hradci Králové, kde uvítal mnoho zahraničních, českých a slovenských interpretů. Festival zahrnuje hudbu v žánrech rock, indie, punk, hardcore punk, metalcore, elektronic, ska, metal, pop, hip hop, drum and bass, dubstep, ale také divadla, diskuse, workshopy, street food zónu, hry a mnoho dalších aktivit. V létě 2018 se můžete těšit na divokou jízdu v rytmu THE PRODIGY. Britská partička a jedna z nejúspěšnějších kapel posledních tří dekád se po šesti letech vrátí na hradecké letiště kde dokáže, že ani s bezmála třiceti křížky na krku neztratili nic ze své pověstné výbušnosti. Na rok 2018 chystají The Prodigy vydání Best of alba, je tak více než jisté, že na Rock for People nebudou chybět jejich největší hity v čele Firestarter, Smack My Bitch Up nebo Breathe. Její koncerty stabilně patří k tomu nejlepšímu, co současná hudební scéna nabízí. Nyní se klávesista a skladatel Liam Howlett, tanečník a zpěvák Keith Flint a MC Maxim vrací se svou megashow!

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/1290239764408399/

NEZASTAVITELNÍ ROLLING STONES SE VRACEJÍ!

04.07. 2018
The Rolling Stones jsou zpět na turné, jak slíbili. Jejich velkolepé koncerty proběhnou v květnu a červnu v Irsku, Velké Británii, Německu a Francii, v červenci v České republice a Polsku. V druhé části turné \"STONES - NO FILTER\" sponzorované Jeepem, sponzorem evropských turné The Rolling Stones od roku 2014, budou Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood pokračovat ve svém velice úspěšném a vyprodaném evropském turné, které se konalo na podzim loňského roku. The Rolling Stones nabídnou fanouškům set list, který bude plný klasických hitů, jako jsou \'Satisfaction\', \'Paint It Black\', \'Jumpin Jack Flash\' nebo \'Brown Sugar\', a zároveň bude zahrnovat několik neočekávaných skladeb a náhodně vybraných překvapení z jejich ohromného arzenálu písní. Jako při každém vystoupení The Rolling Stones s nimi dorazí velkolepá produkce a nejmoderněji navržená scéna. Keith Richards - \"Je to obrovská radost hrát s touhle kapelou, kterou nic nezastaví, jsme v podstatě pořád na začátku.\" Mick Jagger - \'\'Tahle část turné \'NO FILTER\' je pro Stones opravdu výjimečná. Těšíme se, až se v létě vrátíme na pódium a zahrajeme fanouškům v České republice. Bude jako vždy naprosto vzrušující představit se zase ve městech, kde jsme dlouho nehráli, a navštívíme také některé nová místa.\'\' Charlie Watts - \"Publikum Stones je tím lepidlem, které nás drží pohromadě. Ten nejlepší pocit nejvyššího uspokojení zažívám, když se blíží konec koncertu a všichni v publiku šílí nadšením.\" Ronnie Wood - \"Když se dívám na to moře lidí, pro které hrajeme, vidím jen samé úsměvy. Zahřeje to u srdce a jsem rád, že lidem přinášíme pocit štěstí. Hudba ten pocit přináší mně a zároveň i jim...je to nakažlivé.\" Posledních osmnáct měsíců jsou The Rolling Stones na vrcholu po vydání cenou Grammy oceněného alba \"Blue & Lonesome\". Produkovali také kritikou oceňovaný dokumentární film zaměřený na jejich průkopnickou show na Kubě \'Olé Olé Olé! - cesta po Jižní Americe\', který režíroval Paul Dugdale.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/TheRollingStonesPraha2018/ Další produkty

ANOTHER LESSON IN VIOLENCE ANEB VETERÁNI EXODUS OPĚT V PRAZE!

05.07. 2018
Základní pilíř světového thrash metalu zavítá tentokrát do smíchovského Futura, aby připomněl fanouškům klasická alba jako Bonded by Blood nebo Pleasure of the Flesh. Už delší dobu se také mluví o nové desce, která by navázala na kladně přijatou Blood In, Blood Out (2014).

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/885669098273180/ Další produkty

MASTERS OF ROCK 2018!

12.07. 2018
Už XVI. ročník jedné z největších kulturních akcí v republice, mezinárodního open-air festivalu Masters of Rock, proběhne od čtvrtka 12. do neděle 15. července 2018 v důvěrně známém a oblíbeném prostředí likérky R. Jelínek ve Vizovicích. Kromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny také další \"atrakce\", které jen dokreslí odpočinkový (a zároveň aktivně prožitý) prodloužený víkend na Zlínsku - upravený festivalový areál s WC a sprchami, desítky stánků s tím nejširším výběrem občerstvení, pivní stany, hospůdky, kavárny, čajovny, obchůdky se suvenýry, tetovací studia, piercing, body-painting, zábavní a herní zóny, adrenalinové sporty, bungee jumping, exkurze Likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho dalších lákadel pro každého. WiFi připojení k internetu je samozřejmostí. K zajímavým cenám můžete přijít i na střelnici Buffalo Bill. Každoročním největším lákadlem jsou organizované autogramiády hvězd na Prosperita Meet & Greet Stage a pro prvních 15.000 příchozích fanoušků bude opět připraveno kompilační CD s hity hvězd, které na festivalu zahrají. Stanování zdarma bude k dispozici i v průběhu nadcházejícího ročníku.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/1999510006999514/

OSTRAVA V PLAMENECH - POPRVÉ DVOUDENNÍ NÁLOŽ MUZIKY!

03.08. 2018
Přátelé, proslýchalo se, že Ostrava v plamenech se stane od roku 2018 festivalem dvoudenním. Tuto radostnou zprávu v tuto chvíli potvrzujeme! V pořadí 5. ročník Ostravy v plamenech proběhne jako obvykle o prvním srpnovém víkendu, konkrétně v pátek 3. a sobotu 4. srpna 2018. Prvním s headlinerů pátého ročníku festivalu Ostrava v plamenech bude britská legenda Heavy Metalu – Saxon!!! Skupina Saxon byla založena již v roce 1976 v městě Barnsley v hrabství Yorkshire. Vedle Iron Maiden a Judas Priest patří k průkopníkům nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM). Saxon běmem své více než čtyřicetileté kariéry natočili jednaadvacet studiových alb. To nejnovější dostane název Thunderbolt a vyjde v lednu 2018. Na podporu novinkového alba vyrazí Saxon na severoamerické turné ve společnosti Judas Priest a Black Star Riders. Posléze se přesunou do Evropy a my budeme mít jedinečnou šanci vidět je v jejich životní formě. Jak je v rámci festivalu Ostrava v plamenech dobrým zvykem, kapela zahraje svůj plnohodnotný koncertní set, nikoliv jen obligátní festivalové vystoupení.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/1555917927801344/

23. ROČNÍK BRUTAL ASSAULT NA STEJNÉM MÍSTĚ ČINU!

08.08. 2018
Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 opět v Josefovské pevnosti! S radostí mezi prvními kapelami vítáme švédskou klasiku melodického death metalu AT THE GATES, praotce tohoto subžánru, kteří promluvili i do vývoje metalcoru a deskou Slaughter of the Soul předběhli svou dobu. Potvrzen je taký démonický řecký death metal v podání DEAD CONGREGATION, kteří taktéž redefinovali záhrobní rouhačský subžánr v rámci death metalu a od své instant-classic debutové desky Graves of the Archangels patří k tomu nejzásadnějšímu, co současný death metal nabízí. Naprostou undergroundovou lahůdku pro fajnšmekry představují SADISTIC INTENT, kteří budou na BA hrát ve své třicetileté kariéře na poli potemnělého death metalu vůbec poprvé! Po letech se na BA vracejí také deathmetaloví pionýři PESTILENCE. Nizozemská ikona technického death metalu slibuje set postavený především na klasických albech.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/513699275649867/

3. ROČNÍK FESTIVALU ROCK HEART!

17.08. 2018
3.ročník festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově! Nenechte si ujít jedinečnou možnost vidět zahraniční kapely v překrásném přírodním amfiteátru v centru Moravského Krumlova a staňte se návštěvníkem jednoho z největších festivalů na jihu Moravy.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/842577992576182/

ZAŽIJ RODINNOU ATMOSFÉRU NA FESTIVALU ROCK OF SADSKÁ!

17.08. 2018
Produkční tým pořadatelů již tradičního dvoudenního festivalu Rock of Sadská který chce i v roce 2018 uspět na rozsáhlém poli konkurence, začal představovat první vlnu kapel, které se představí na 5. ročníku v přírodním prostředí Jezera Sadská. Svou účast potvrdila německá skupina Ost+front hrající Neue Deutsche Härte. Pokud je někdo fanouškem této kapely tak také bývá často fanouškem kapely Rammstein protože Ost+front se hodně inspirují právě touto kapelou a tím pádem jsou si velmi podobní. Každým rokem na Rock of Sadská vystupují kapely, které jsou nestory českého rocku a metalu. V roce 2018 na tomto festivalu vystoupí snad každému známá kapela Turbo, která na festivalech moc nevystupuje, ale nabídku ze Sadské skupina přijala. V nabitém, pořadateli slibujícím programu Rock of Sadská 2018, se na svém prvním vystoupení v české republice představí Brazilská Dark/Gothic metalová skupina Semblant založená v roce 2006. Hlas sexy zpěvačky Mizuho Lin, která umí dost dobře zpívat a dokáže být i pěkně ostrá, zní sytě a pestře. Podobně nadaný je i zpěvák této formace Sergio Mazul, který obratně zvládá čistý zpěv, growl a všemožné skřeky a řev. Díky tomu Semblant znějí dostatečně různorodě a nikoho neomrzí poslouchat střídání těchto dvou pěvců. Pátý ročník dvoudenního hudebního festivalu Rock of Sadská, který byl v roce 2014 vyhodnocen odbornou veřejností a návštěvníky jako jeden z nejvydařenějších festivalů, který si zakládá na přátelské a rodinné atmosféře, se bude konat 17.8.-18.8.2018.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/1115227908612910/

WITHIN TEMPTATION V JEDINÉ EXKLUZIVNÍ SHOW PRO ČR!

11.12. 2018
Within Temptation vystoupí v rámci evropské tour k novému albu v jediné exkluzivní show pro ČR! Jejich jediný koncert pro ČR v rámci EUROPEAN TOUR 2018 se uskuteční 11.12.2018 se v hale Forum Karlín v Praze! Holandská symphonic metalová stálice Within Temptation s velkou radostí oznamuje své plány na příští rok! Členové party pracují na novém albu, které hodlají představit v 33 městech a 18 zemích! Toto turné ukončí vůbec nejdelší tour přestávku v historii kapely. Po dvou letech odpočinku s rodinou vytvořila zpěvačka Sharon den Adel sólové album „My Indigo“ a začala pracovat na novém v pořadí už sedmém albu kapely Within Temptation. Na konci roku se tedy můžeme těšit na představení dalšího skvělého alba oblíbené party! K LIVE představení kapela připravuje úchvatnou a zbrusu novou show, kterou si nesmíte nechat ujít! Jejich jediný koncert pro Českou republiku v rámci EUROPEAN TOUR 2018 se uskuteční 11. prosince v hale Forum Karlín v Praze!

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/137597890230737/ Další produkty


Již proběhlé akce