Vyber si svojí skupinu!

Kalendář rockových a metalových akcí

Proběhlé akce Fotogalerie


zadat od -
zadat do -


OSTRAVA V PLAMENECH - POPRVÉ DVOUDENNÍ NÁLOŽ MUZIKY!

03.08. 2018
Přátelé, proslýchalo se, že Ostrava v plamenech se stane od roku 2018 festivalem dvoudenním. Tuto radostnou zprávu v tuto chvíli potvrzujeme! V pořadí 5. ročník Ostravy v plamenech proběhne jako obvykle o prvním srpnovém víkendu, konkrétně v pátek 3. a sobotu 4. srpna 2018. Prvním s headlinerů pátého ročníku festivalu Ostrava v plamenech bude britská legenda Heavy Metalu – Saxon!!! Skupina Saxon byla založena již v roce 1976 v městě Barnsley v hrabství Yorkshire. Vedle Iron Maiden a Judas Priest patří k průkopníkům nové vlny britského heavy metalu (NWOBHM). Saxon běmem své více než čtyřicetileté kariéry natočili jednaadvacet studiových alb. To nejnovější dostane název Thunderbolt a vyjde v lednu 2018. Na podporu novinkového alba vyrazí Saxon na severoamerické turné ve společnosti Judas Priest a Black Star Riders. Posléze se přesunou do Evropy a my budeme mít jedinečnou šanci vidět je v jejich životní formě. Jak je v rámci festivalu Ostrava v plamenech dobrým zvykem, kapela zahraje svůj plnohodnotný koncertní set, nikoliv jen obligátní festivalové vystoupení.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/1555917927801344/

23. ROČNÍK BRUTAL ASSAULT NA STEJNÉM MÍSTĚ ČINU!

08.08. 2018
Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 opět v Josefovské pevnosti! S radostí mezi prvními kapelami vítáme švédskou klasiku melodického death metalu AT THE GATES, praotce tohoto subžánru, kteří promluvili i do vývoje metalcoru a deskou Slaughter of the Soul předběhli svou dobu. Potvrzen je taký démonický řecký death metal v podání DEAD CONGREGATION, kteří taktéž redefinovali záhrobní rouhačský subžánr v rámci death metalu a od své instant-classic debutové desky Graves of the Archangels patří k tomu nejzásadnějšímu, co současný death metal nabízí. Naprostou undergroundovou lahůdku pro fajnšmekry představují SADISTIC INTENT, kteří budou na BA hrát ve své třicetileté kariéře na poli potemnělého death metalu vůbec poprvé! Po letech se na BA vracejí také deathmetaloví pionýři PESTILENCE. Nizozemská ikona technického death metalu slibuje set postavený především na klasických albech.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/513699275649867/

3. ROČNÍK FESTIVALU ROCK HEART!

17.08. 2018
3.ročník festivalu Rock Heart v Moravském Krumlově! Nenechte si ujít jedinečnou možnost vidět zahraniční kapely v překrásném přírodním amfiteátru v centru Moravského Krumlova a staňte se návštěvníkem jednoho z největších festivalů na jihu Moravy.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/842577992576182/

ZAŽIJ RODINNOU ATMOSFÉRU NA FESTIVALU ROCK OF SADSKÁ!

17.08. 2018
Produkční tým pořadatelů již tradičního dvoudenního festivalu Rock of Sadská který chce i v roce 2018 uspět na rozsáhlém poli konkurence, začal představovat první vlnu kapel, které se představí na 5. ročníku v přírodním prostředí Jezera Sadská. Svou účast potvrdila německá skupina Ost+front hrající Neue Deutsche Härte. Pokud je někdo fanouškem této kapely tak také bývá často fanouškem kapely Rammstein protože Ost+front se hodně inspirují právě touto kapelou a tím pádem jsou si velmi podobní. Každým rokem na Rock of Sadská vystupují kapely, které jsou nestory českého rocku a metalu. V roce 2018 na tomto festivalu vystoupí snad každému známá kapela Turbo, která na festivalech moc nevystupuje, ale nabídku ze Sadské skupina přijala. V nabitém, pořadateli slibujícím programu Rock of Sadská 2018, se na svém prvním vystoupení v české republice představí Brazilská Dark/Gothic metalová skupina Semblant založená v roce 2006. Hlas sexy zpěvačky Mizuho Lin, která umí dost dobře zpívat a dokáže být i pěkně ostrá, zní sytě a pestře. Podobně nadaný je i zpěvák této formace Sergio Mazul, který obratně zvládá čistý zpěv, growl a všemožné skřeky a řev. Díky tomu Semblant znějí dostatečně různorodě a nikoho neomrzí poslouchat střídání těchto dvou pěvců. Pátý ročník dvoudenního hudebního festivalu Rock of Sadská, který byl v roce 2014 vyhodnocen odbornou veřejností a návštěvníky jako jeden z nejvydařenějších festivalů, který si zakládá na přátelské a rodinné atmosféře, se bude konat 17.8.-18.8.2018.

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/1115227908612910/

WITHIN TEMPTATION V JEDINÉ EXKLUZIVNÍ SHOW PRO ČR!

11.12. 2018
Within Temptation vystoupí v rámci evropské tour k novému albu v jediné exkluzivní show pro ČR! Jejich jediný koncert pro ČR v rámci EUROPEAN TOUR 2018 se uskuteční 11.12.2018 se v hale Forum Karlín v Praze! Holandská symphonic metalová stálice Within Temptation s velkou radostí oznamuje své plány na příští rok! Členové party pracují na novém albu, které hodlají představit v 33 městech a 18 zemích! Toto turné ukončí vůbec nejdelší tour přestávku v historii kapely. Po dvou letech odpočinku s rodinou vytvořila zpěvačka Sharon den Adel sólové album „My Indigo“ a začala pracovat na novém v pořadí už sedmém albu kapely Within Temptation. Na konci roku se tedy můžeme těšit na představení dalšího skvělého alba oblíbené party! K LIVE představení kapela připravuje úchvatnou a zbrusu novou show, kterou si nesmíte nechat ujít! Jejich jediný koncert pro Českou republiku v rámci EUROPEAN TOUR 2018 se uskuteční 11. prosince v hale Forum Karlín v Praze!

Další informace naleznete na adrese https://www.facebook.com/events/137597890230737/ Další produkty


Již proběhlé akce