Vyber si svojí skupinu!

O našem obchodě

Již od roku 2004 se zabýváme prodejem těžkých bot a rockové módy. Naše společnost oficiálně zastupuje značky obuvi STEEL BOOTS, NEW ROCK a SENDRA BOOTS na českém trhu a pod značkou ROCK FASHION dále rozšiřuje svou nabídku o ucelený sortiment rockové módy všech stylů.
Prohlédněte si naši nabídku oficiálního merchandisingu stovek kapel z celého světa. Nejpohodlněji tak učiníte v abecedním seznamu skupin v pravém horním rohu - "Vyber si svojí skupinu!"

ROCKOVÝ BAZAR je pro všechny kdo rádi šmelí nebo vyhledávají zboží "z druhé ruky".

Kterou akci nebo koncert byste neměli vynechat se dozvíte v Kalendáři akcí.

Vyber si i Ty svůj styl, jako tomu u nás učinily skupiny ARAKAIN, Rocková Opera Praha, Aleš Brichta Band, Kryptor, Wellicorus a mnozí další.

V létě s Vámi jezdíme na většinu předních rockových a metalových festivalů. Rádi děláme soutěže, módní přehlídky a nekonečné party. Tak u toho buďte s námi. ROCK FASHION je rocková móda všech stylů. A tím myslíme vše od Hard Rocku až po Grind Core.

UPOZORNĚNÍ: Naše nabídka sortimentu je pečlivě vybírána pro rocková srdce a není určena příznivcům elektronických stylů, disco jamů, rapu, hip-hopu, černošskému swingu a podobných co Vás napadnou.